در حال نمایش 8 نتیجه

عطر ادکلن آمور عود

عطر ادکلن آمور عود | برند Amouroud | قیمت و خرید

عطر ادکلن  آمور عود | Amouroud
عطر ادکلن  آمور عود | Amouroud
برندآمور عود
کشور مبدا برندایالات متحده
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برندپارفومز ورکشاپ
سایت رسمی برندamouroud.com

برند عطر ادکلن  آمور عود (Amouroud) از مجموعه کارگاه عطرسازی Perfumer’s Workshop است. آنها نمونه‌ای از تکامل مفهوم سفارشی هستند که به دلیل ایده‌های بینشی خود، به کارگاه عطرسازی شهرتی را به ارمغان آورد. این عطرها بسیار با دقت تهیه شده، به طور کامل تناسب‌یافته و به زیبایی توازن یافته‌اند.

آمور عود مجموعه‌ای از خاطرات حسی، داستان‌های واقعی و خیالی است که با استفاده از نت‌های چوبی، گلها، ریشه‌ها و گیاهان به عطرها ترجمه می‌شوند و جایگاه بنیادین آرامش، شادی و شور و شوق را به تصویر می‌کشند. آمورود یک مفهوم تعاملی است که به منظور ایجاد گفتگو و مشارکت بین مشاوران عطر آموزش دیده و برای مشتریانش طراحی شده است. زیبایی آمور عود در کیفیت استثنایی عطرهایش به وضوح مشهود است. هر عطر زیبایی، امضا و شخصیت خود را حفظ می‌کند که همه آنها در نتایج نهایی مشهود هستند.

برند عطر آمورود (Amouroud) دارای ۲۴ عطر در مجموعه خود است. آمور عود یک برند عطر جدید است. اولین عطر آن در سال ۲۰۱۶ ساخته شده است و جدیدترین عطر آن از سال ۲۰۲۳ است. عطرهای آمور عود با همکاری عطرسازان سسیل هوا (Cecile Hua)، پاتریشیا شو (Patricia Choux)، جان ماستراکولا (John Mastracola)، کلود دیر (Claude Dir)، الیاس ارمنیدیس (Ilias Ermenidis)، ایرینا بورلاکوا (Irina Burlakova)، ژروم دی مارینو (Jérôme di Marino) و آنجلیک نادو (Angelique Nadau) ساخته شده‌اند.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن آمور عود اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند آمور عود را مشاهده نمایید.

لینک‌های مرتبط

+
ناموجود
2,200,000 تومان
+
ناموجود
2,200,000 تومان
+
ناموجود
2,200,000 تومان
+
ناموجود
2,200,000 تومان
+
ناموجود
+
ناموجود
2,200,000 تومان
+
ناموجود
2,200,000 تومان
+
ناموجود
2,200,000 تومان