معرفی عطر و ادکلن مردانه با پخش بوی عالی

معرفی عطر و ادکلن مردانه با پخش بوی عالی

انتخاب عطر مردانه با پخش بوی عالی

«یه عطر مردانه با پخش بوی بالا میخام »

این سوالی هستش که اغلب آقایون از ما میپرسن. پخش بویی عالی مهمترین عامل جذابیت عطر است و شدیدا مورد توجه جنس مخالف قرار میگیرد. نمیدونم برای شما اتفاق افتاده یا نه ولی بعضی وقتها دنبالت تا ته خیابون هستن تا بدونن عطرت چیه یا حتی اتفاق افتاده وقتی تو ماشینم میپرسن آقا تو رو خدا اسم عطرت رو بگو. معمولا” در انتخاب عطر، رایحه و کیفیت آن حرف اول را می‌زند و دو گزینه ماندگاری و پخش بو از ملاکهای اصلی انتخاب عطر هستند. برخی افراد تنها معیار کیفیت عطر را ماندگاری بوی آن در نظر می‌گیرند، در حالی که عوامل دیگری نیز در انتخاب عطر موثرند. به علت آنکه آقایون از نت چرم و تلفیق آن با سایر نت ها لذت میبرند معمولا در یک ادکلن مردانه شاخص اینها دیده میشن برای مثال کرید اونتوس که چرمی و وتیوری است و یا دیور هوم اینتنس که چرمی زنبقی است.

پخش بو یا سیلاج (sillage) در واقع قدرت پراکندگی یک عطر و پر کردن فضای یک اتاق است.

در یک کلام ردپای عطر 

پخش بو یا سیلاج (sillage)

 

در ادامه برخی عطرهای مردانه که پخش بوی عالی دارند را به شما معرفی می‌کنیم. این لیست به مرور زمان توسط ما و نظرات شما تکمیل میشود.

عطر مردانه آمواج اینترلود-Interlude Man Amouage با پخش بوی عالی

عطر ادکلن آمواج اینترلود مردانه-Amouage Interlude
عطر ادکلن آمواج اینترلود مردانه-Amouage Interlude

آمواژ یک برند عمانی است که بیشتر در تلاش است عطرهای عربی را با سبک اروپایی ارائه دهد. یکی از خصوصیات عطرهای آن، پخش بوی بالا می‌باشد. در میان عطرهای این برند اینترلود بالاترین پخش بو را دارد. این عطر مردانه در سال ۲۰۱۲ توسط Pierre Negrin  طراحی و به بازار عرضه شده است. آمواژ اینترلود مردانه عطری است گرم، شیرین و در عین حال تلخ و دودی که شروعی قدرتمند و پیچیده از رایحه های تلخ بخور با حسی دودی و رایحه کاملا مشخص فلفل دارد که با گرما و شیرینی قدرتمندی از کهربا و صمغها مهار و متعادل شده است. با گذر زمان بخور و فلفل آرام گرفته و همزمان عطر حالتی دارچینی، گرم و تلخ و شیرین پیدا میکند که بسیار جذاب و دوست داشتنی است. آمواژ اینترلود مردانه پخش بو و ماندگاری بسیار بالایی دارد و تنها در فصول سرد سال باید مورد استفاده قرار بگیرد.

عطر مردانه بلک افغان-Black Afgano با پخش بوی عالی

عطر ادکلن ناسوماتو بلک افغان-Nasomatto Black Afgano
عطر ادکلن ناسوماتو بلک افغان-Nasomatto Black Afgano

این عطر یکی از شناخته شده ترین عطرها در ایران با پخش بوی بالا است. عود، روایح گیاهان دارویی و صمغها حسی سیاه ، مرموز و مخوف به این عطر میدهد. این عطر در سال ۲۰۰۹ توسط آلساندرو گوالتیری طراحی و به بازار عرضه شد. ناسوماتو بلک افگانو عطری است بسیار سنگین، گرم و تاریک که شروعی قدرتمند از رایحه سبز، نیمه شیرین و تاریک برگ شاهدانه و رایحه چوبها ترکیب با قهوه دارد که حسی سنگین و بسیار با وقار دارند. با گذر زمان حس سبز از بین رفته و عطر گرمتر میشود و رایحه چوب عود و بخور نیز به ترکیب عطر اضافه میگردند. رایحه میانی و پایه عطر رایحه ای تلخ و شیرین، گرم، چوبی، عودی و بسیار سنگین میباشد که حسی بسیار شکیل به مصرف کننده انتقال میدهد. ناسوماتو بلک افگانو پخش بو و ماندگاری بالایی دارد و انتخاب بینظیری جهت مصرف رسمی در فصلهای پاییز و زمستان میباشد. 

ادکلن کرید اونتوس مردانه-Creed Aventus با پخش بوی عالی

❶عطر ادکلن کرید اونتوس مردانه-Creed Aventus
❶عطر ادکلن کرید اونتوس مردانه-Creed Aventus

عطر ادکلن مردانه کرید اونتوس-Creed Aventus عطری است با رایحه خنک و تلخ. این عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر کرید اونتوس عطری است مردانه و بسیار جذاب. محبوب‌ترین و پر فروش ترین محصول برند گران قیمت کرید، در عین شادابی و نشاط و وقار و ابهت خویش روح دراماتیک در هم آمیخته از جنگ و صلح را به زیبایی هر چه تمامتر نشان داده است.

تضاد و پارادوکس عجیب و غریب اونتوس مردانه جادویی است که همگان را به سمت خویش میکشد. عطر اونتوس مردانه بی شک یکی از موفق ترین عطرهای همه دوران هاست. عطری است بسیار جذاب که سریعا مورد توجه خانمها قرار میگیرد. قدرت پخش فوق العاده و ماندگاری مناسبی دارد و مخصوص آقایان جوان و میانسال لوکس پسند است.

این عطر جدید در عین شادابی و نشاط و وقار و ابهت خویش روح دراماتیک در هم آمیخته از جنگ و صلح را با بهره گرفتن از زندگی امپراطور ناپلئون به زیبایی هر چه تمامتر در قالبی سلطنتی و کاملا پادشاهانه نشان داده است .تضاد و پارادوکس عجیب و غریب درون این شیشه جادویی همگان را به سمت خویش می کشد تا به همه نشان دهد چه قدرت خیره کننده ای را با خود به یدک می کشد .

ادکلن مردانه امبر استار زرجف- Amber Star Xerjoff با پخش بوی بالا

عطر ادکلن زرجف-زرژاف امبر استار-Xerjoff Amber Star
عطر ادکلن زرجف-زرژاف امبر استار-Xerjoff Amber Star

این عطر مردانه با رایحه شرقی، چوبی، ادویه ای و شیرین است که پخش بو و ماندگاری عالی دارد. این عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه شده است. در این عطر نت چوب و انواع صمغها برجسته بوده و باعث ایجاد حس کهربایی مانند شده است.

عطر مردانه جووی پرایوت لیبل- Private Label Jovoy با پخش بوی بالا

عطر ادکلن جووی پرایوت لیبل-Jovoy Paris Private Label
عطر ادکلن جووی پرایوت لیبل-Jovoy Paris Private Label

این عطر رایحه ای بسیار خشک و تیز از چرم و حس کاغذی پاپیروس دارد. این ادکلن مردانه در سال ۲۰۱۱ توسط برند جووی عرضه شده است.جووی پرایوت لیبل عطری است تلخ و رسمی بر پایه رایحه گیاهان معطر و چرم. رایحه ابتدایی عطر با بوی تلخ و گیاهی خس خس و نعنای هندی آغاز میشود که حسی تند و تیز، رسمی و کمی سبز دارند و حضور رایحه مشک و چرم باعث ایجاد تلخی بیشتری در عطر میگردد. با گذر زمان تغییرات کمی صورت گرفته و مشک قویتر و کمی شیرین میشود و همزمان چرم نیز بیشر از ابتدا خودنمایی میکند که تغییرات حاصله باعث ایجاد رایحه ای چوبی، چرمی و کمی شیرین و مُشکی میگردد. جووی پرایوت لیبل پخش بو و ماندگاری بالایی دارد و انتخاب بسیار خوبی جهت مصرف رسمی در فصول پاییز و زمستان میباشد.

عطر مردانه جووی دیپلماتیک Jovoy Paris Incident Diplomatique با پخش بوی بالا

عطر مردانه جووی دیپلماتیک Jovoy Paris Incident Diplomatique
عطر مردانه جووی دیپلماتیک Jovoy Paris Incident Diplomatique

جووی اینسیدنت دیپلماتیک عطری است با کیفیت بر پایه رایحه گیاهان و چوبها. رایحه ابتدایی عطر با بوی تند و تیز و کمی تلخ از ترکیب رایحه نعنای هندی و خس خس آغاز میشود که حس شیرین و نیمه شادابی از مرکبات نیز با آنها ترکیب شده است. با گذر زمان رایحه مرکباتی بسرعت محو شده و رایحه نعنای هندی و خس خس قویتر میگردند که حسی گیاهی و همزمان تلخ و چوبی مانند را بوجود می آورند. جووی اینسیدنت دیپلماتیک پخش بو و ماندگاری بالایی دارد و انتخاب بسیار خوبی برای مصرف روزانه یا رسمی در فصلهای بهار و پاییز میباشد.

عطر مردانه توباکو وانیل-Tobacco Vanille Tom Ford با پخش بوی عالی

عطر ادکلن تام فورد توباکو وانیل-Tom Ford Tobacco Vanille
عطر ادکلن تام فورد توباکو وانیل-Tom Ford Tobacco Vanille

این ادکلن، یک ادکلن شرقی وانیلی از برند تام فورد است که ترکیبی از رایحه وانیل و تنباکو می‌باشد. همانطور که از اسم آن مشخص است بسیار شیرین بوده و پخش بوی بالایی دارد. این عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عرضه شده و از ادکلن‌های بسیار موفق تام فورد بوده است. در ایران نیز این عطر شناخته شده و طرفداران زیادی دارد.

ادکلن ترنزی اوریون-Tiziana Terenzi Orion با پخش بوی عالی

عطر ادکلن تیزیانا ترنزی اوریون-Tiziana Terenzi Orion
عطر ادکلن تیزیانا ترنزی اوریون-Tiziana Terenzi Orion

تیزیانا ترنزی اوریون عطری است عامه پسند و خوشبو که شروعی شیرین و شاداب از رایحه میوه آناناس دارد که حضور رایحه غان و بخور در کنارش حسی تلخ، چوبی و کمی دودی مانند را ایجاد میکنند. با گذر زمان رایحه غان قویتر شده و حس چوبی قویتری را ایجاد میکند که باعث تلخ تر شدن و رسمی تر شدن رایحه میگردد اما همزمان رایحه شیرین و شاداب آناناس این تلخی را بخوبی مهار و کنترل مینماید. تیزیانا ترنزی اورایون پخش بو و ماندگاری مناسبی دارد و به استثنای تابستان در باقی فصول سال بصورت روزانه یا رسمی قابل استفاده است.

عطر مردانه ممو آفریکن لدر-Memo African Leather با پخش بوی عالی

عطر ادکلن ممو آفریکن لدر-Memo African Leather
عطر ادکلن ممو آفریکن لدر-Memo African Leather

عطر ادکلن ممو آفریکن لدر-Memo African Leather عطری است گرم و تند.این عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن ممو آفریکن لدر-Memo African Leather،با رایحه گرمی که دارد برای روزهای سرد زمستانی گزینه مناسبی می باشد.رایحه اولیه: زعفران، لیمو ترش، گل شمعدانی   رایحه میانی: هل سبز، زیره سبز    رایحه پایه: چرم ، نعنا هندی، عود، وتیور

3.5/5 - (39 امتیاز)

28 thoughts on “معرفی عطر و ادکلن مردانه با پخش بوی عالی

 1. هومن هانیس میگوید:

  نسخه قدیمی سری اول قبل ریفورموله هستش (لالیک مشکی به دفعات ریفورموله شده و از اصالتش فاصله گرفته)

 2. مدیر لیلیوم میگوید:

  سلام. اولا بهتر بودن واژه عمومی است ثانیا در یک ادکلن خاص معمولا ادوپرفیوم ماندگاری بهتری نسبت به ادوتویلت دارد همین و بس. لالیک مشکی قدیم ماهیتش با جدید فرق میکنه و کلا رایحه تفاوت فاحش داره و اصلا قابل مقایسه نیستند.

 3. ابوالقاسم عارفیان میگوید:

  سلام جناب مدیریت محترم لیلیوم اولا از خريد هایی که از شما داشتم رضایت کامل دارم فقط یک سوال مگه نمیگن ادوپرفیوم از ادوتویلت بهتره چرا ادکلن لالیک انکر نویر قدیمی قیمتش هست بالای 8 میلیون نوشته ادوتویلت ولی همون ادکلن با قیمت 1600 میلیون نوشته ادوپرفیوم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید ارادتمند شما عارفیان از سبزوار ?

 4. الهام حافظیان میگوید:

  بسیار فروشگاه عالی و معتبر و عطرهای باکیفیت و مشاوران خیلی خیلی خوب و حرفه ای

 5. fn میگوید:

  سلام ممنون از فروشگاه کامل و بی نقصتون عالی هست قیمتها گر چه بالا هست بخاطر بی ارزشی پول مون ولی نسبت به این عطرهایی که اماراتی وغیره هست والا ارزونتره .ممنون از شما .موفق باشید.

 6. مدیر لیلیوم میگوید:

  سلام. علت اینه که مارلی نمایندگی رسمی تو ایران داره و با قیمت پایینتر محصول رو ارایه میده. در ضمن اگر کمی دقت میکردید متوجه میشدید که تمام قیمتهای دیوتی فری بالاتر از قیمت فروش ماست الا اونهایی که در حراج قرار میگیرند. این تصور که قیمتهای دیوتی فری مناسبتره کاملا غلطه و در یک مقاله به طور مفصل توضیح خواهم داد.

 7. mahdi_dastfan میگوید:

  با سلام، من توی Dubai dutyfree مارلی لیتون رو دیدم از شما گرونتر بود. علت ش چیه؟

 8. مدیر لیلیوم میگوید:

  با سلام. متاسفانه ظاهر کلاب تقلبی بسیار شبیه اصلی هستش و مقایسه بهترین راه برای شماست. اما رایحه متفاوته و بعد از نیم ساعت متوجه خواهید شد.

 9. مهدی فلاح میگوید:

  سلام وقتتون بخیر ، جسارتا خواستم بدونم فرق بین ادکلن آرماف کلاب اصل و تقلبی رو از کجا میشه فهمید ؟؟
  ممنون میشم توضیحاتتون کامل باشه

 10. مرتضی افصحی میگوید:

  سلام و عرض خسته نباشید.بنده بیکار از صبح تا غروب آفتاب پای اینترنت نشستم.به جرات میگم قیمت های سایت شما و بسیار مناسبتر از سایت های دیگه اس و تخصص شما تو فیلد عطر و ادکلن بسیار ستودنیست.شاد و پیروز باشید

 11. حامد علیپور میگوید:

  فقط میتونم بگم من ادکلنی که هیچ جای دنیا گیرم نیومد و فکرشم نمیکردم بتونم یبار دیگه ببینم اما این فروشگاه داشت. انقد خوبه این فروشگاه که نمیدونم‌ چجوری به دوستام‌ حالی کنم?

 12. shaghayeghnezami9 میگوید:

  سلام لطفا عطرهایی با قیمت مناسب تر با پخش بوی بالارو معرفی کنید ممنون از سایت خوبتون.

 13. reza63.n میگوید:

  سلام ، به نظر شما فروشگاه های خیابان وزرا کارهاشون اورجینال هست( حداقل فیک نباشه)

 14. مدیر لیلیوم میگوید:

  سلام. به حدی سر ما شلوغه که امکان دستریز کردن وجود نداره ولی نظر شما رو انعکاس میدم تا سمپلهای نیش موجود بشه.

 15. محمد رحیم زاده میگوید:

  سلام وقت به خیر ،اگه بتونید دستریز ادکلنهارو هم ب سایتتون اضافه کنید عالی میشه،یکی اینکه قیمت ادکلن ها خیلی بالا رفته وخرید خیلی سخت شده یکی اینکه بخاطر معتمد بودن شما،باخیال راحت ادکلن تست وخریداری میشه،ومیشه گفت ی کمک،وامتیاز ب مشتریاتون میدید،با تشکر از عوامل لیلیوم

 16. alisam.danesh میگوید:

  بهترین مارک ادکلن مربوط به برند ناسوماتو هست که پیشنهاد میکنم برای یکبار هم که شده یکی از اونها رو خریداری کنید. بی نظیرن

 17. issabrabuos میگوید:

  سلام عطر های سیلاج بالا در رنج های قیمتی متنوع نیز معرفی نمایید. سپاس

 18. مدیر لیلیوم میگوید:

  سلام برخی قیمتها مربوط به نایاب بودن و توقف تولید است مثل گودلایف و میدنایت پویزن و ام سون و…

 19. sadeghikamran میگوید:

  سلام و روز خوش.عطر اسکادا فرایدی کژوال که در سایت با قیمت بالای 4 میلیون زده شده واقعا عجیبه.برند اسکادا کلا ضعیف بوده و هست و من این عطرو بارها در 15 سال پیش تهیه میکردم و همون موقع با قیمت عطهای جیوانچی یکی بود.چرا این قیمت بر روی این عطر برچسب خورده؟

 20. darushg20 میگوید:

  سلام ب لیلیوم،چون که فروشگاه معتبر و قابل اعتمادی هستید،اگه بتونید دستریز ادکلنهارو رو هم ب سایتتون اضافه کنید عالی میشه،یکی اینکه قیمت ادکلن ها خیلی بالا رفته وخرید خیلی سخت شده یکی اینکه بخاطر معتمد بودن شما،باخیال راحت ادکلن تست وخریداری میشه،ومیشه گفت ی کمک،وامتیاز ب مشتریاتون میدید،با تشکر از عوامل لیلیوم.

 21. مدیر لیلیوم میگوید:

  سلام. میتونید کلاب دی نایت اینتنس یا آنتونیو بردارید برای خودون. برای راهنمایی کامل فقط با شماره مشاور تماس بگیرید.

 22. www.abolfazltouzandg میگوید:

  ببخشید من چنین روزه داخل سایتتون دنبال یه عطر مجلسی شیک که بوی تلخ و تند و خنک داشته باشه میگردم و حتی چندین بار هم با همه شمارهاتون تماس گرفتم ولی متاسفانه اصلا جواب بدرد بخور نگرفتم،خواهشن اگه میشه شما مدیر محترم چند پیشنهاد بکنید،البته یه عطر استار لایت زنانه هم میخوام ویکی هم با این مشخصات برای خودم ميخوام.تا قیمت 300تا 450باشه مشکلی نداره

 23. Mohsen.aban8 میگوید:

  عطرها و ادکلن هایی که معرفی کردید بسیار شاخص و ارزشمند و صد البته گران قیمت هستند که جز این هم انتظار نمیره ولی اگر امکان داره در مقاله ای جداگانه عطرهایی با رده قیمتی مناسب تر و مناسب استفاده روزانه معرفی کنید که از نظر کیفیت کاری و پخش بو ارزش خرید بالایی دارن مثل کلاب دنویت از برند آرماف

 24. Samak.ayyar2000 میگوید:

  خدایا ……سعادت و پول خرید اینها رو عطا بفرما …آمین …..

دیدگاهتان را بنویسید