در حال نمایش 7 نتیجه

عطر ادکلن آکرو

عطر ادکلن آکرو | برند Akro | قیمت و خرید

عطر ادکلن آکرو
عطر ادکلن آکرو
برندآکرو
کشور مبدا برندفرانسه
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برند
سایت رسمی برندakrofragrances.com

برند عطر ادکلن آکرو توسط آنائیس کرسپ دختر الیویه کرسپ تاسیس شد، آنائیس کرس دارای مدرک تحصیلی معماری و طراحی داخلی، بزرگ‌شده‌ی دنیای عطرهاست. در گرلن و لورئال طراح و توسعه‌دهنده گرافیکی و هویت‌های بصری برند بوده و به داشتن شخصیت مینیمالیستی و غیرمعمول معروف شد.

میل به آزادی خلاقانه، فرصت دستیابی به حرفه عطرسازی را بدون عوامل محدودکننده و تابوهای معمول، برای وی فراهم کرد. آکرو در وهله نخست، ملهم از بی‌پروایی ذاتی آنائیس، و در ادامه، حاصل ملاقات سرنوشت‌ساز او با قطعه گم‌شده‌ی پازل، جک میسکلی، فردی لندنی با فصاحت و شیوایی زبان بود؛ سفیر و سخن‌گوی برند، که با تمام وجود به توسعه استراتژی دیجیتالی و اشاعه برند آکرو می‌پردازد.

آکرو در لندن، محل سکونت یکی از بنیان‌گذاران خود، آنائیس کرسپ پاریسی متولد شد. لندن شهری است بدون محدودیت؛ انرژی اعتیادآور آن به سادگی سرایت می‌کند؛ امیال و آرزوها بی‌مهار هستند و همه با این جریان همراه می‌شوند.

سبک جسورانه آکرو، مدیون پاریس است؛ از آنجا که کدهای فشن پاریس را، از ماره تا بولوار سن-ژرمن معکوس می‌کند و روش کار صنعت عطرسازی فرانسه را به باد طعنه می‌گیرد.

جنب و جوش لندن و شیکی پاریس: آکرو میوه ممنوعه‌ی این تابعیت دوگانه است.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن آکرو اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند آکرو را مشاهده نمایید.

لینک‌های مفید

-55%
قیمت اصلی 6,175,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,755,000 تومان است.
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود