در حال نمایش 3 نتیجه

عطر ادکلن آن جرارد

عطر ادکلن آن جرارد | برند Ann Gerard | قیمت و خرید

عطر ادکلن آن جرارد
عطر ادکلن آن جرارد
برندآن جرارد
کشور مبدا برندفرانسه
فعالیت اصلی برندجواهرسازی
شرکت مادر برند
سایت رسمی برند

برند عطر ادکلن آن جرارد (Ann Gerard) یک برند معروف عطر و ادکلن است که توسط آن جرارد (Ann Gerard)، یک طراح جواهرات، در سال 1994 تاسیس شد. آن جرارد برند خود را تحت نام خود راه‌اندازی کرد و به سرعت موفقیت‌های چشمگیری را کسب کرد. در همان سال، او به عنوان برنده جایزه بین‌المللی الماس دی بیرز فرانسه انتخاب شد.

برند آن جرارد در زمینه طراحی جواهرات برای برترین جواهرفروشان در سراسر جهان فعالیت کرده است و در سال 2000 فروشگاهی برای خط خود راه‌اندازی کرد.

در سال 2010، آن جرارد با برتراند دوشافور (Bertrand Duchaufour)، یکی از بهترین عطرسازان نسل خود، همکاری کرد تا خط عطر Ann Gerard را ایجاد کند. او با استفاده از مواد خام خود، عطرهایی را طراحی کرد که صداقت و شفافیت بی‌نظیری داشته و نمایانگر دیدگاه Ann Gerard بودند. این خط عطر با استفاده از مواد باکیفیت و به‌روز، طراحی‌های نوآورانه و بی‌زمان را به ارمغان می‌آورد.

آن جرارد در سال 2012 وارد صنعت عطرسازی شد، که او آن را به عنوان یک توسعه طبیعی از هنر خود می‌گوید: “عطر آینه‌ای است برای احساسات ما، گرانبهاترین جواهراتی که وجود دارد. به سکوت با ما صحبت می‌کند”

عطرساز آن جرارد 4 عطر در پایگاه عطرهای ما دارد. آن جرارد برند جدیدی است. اولین عطر آن در سال 2012 ساخته شده است و جدیدترین عطر آن در سال 2014 منتشر شده است.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن آن جرارد اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند آن جرارد را مشاهده نمایید.

لینک‌های مرتبط

+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود