در حال نمایش 4 نتیجه

عطر ادکلن آنتونیو ویسکونتی

عطر ادکلن آنتونیو ویسکونتی | برند Antonio visconti | قیمت و خرید

عطر ادکلن آنتونیو ویسکونتی
عطر ادکلن آنتونیو ویسکونتی
برندآنتونیو ویسکونتی
کشور مبدا برندایتالیا
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برند
سایت رسمی برندantonioviscontip.com

برند عطر ادکلن آنتونیو ویسکونتی (Antonio Visconti) یک برند ایتالیایی است که در سال 2015 تأسیس شده است. طراح برند، آنتونیو ویسکونتی، در کارنامه خود 30 عطر دارد که همه در سال 2015 به بازار عرضه شده‌اند. آنتونیو ویسکونتی نیز خود عطرساز این برند است.

برند آنتونیو ویسکونتی یا تمرکز بر طراحی‌های نیش فعالیت می‌کند. طراحی شیشه‌های عطر Antonio Visconti بر اساس شکل دقیق “دوره ماه الهی” استوار است، به طوری که پروفیل متقاعد کننده‌ای به شکل مقعر دارد و سپس در قمه خود به شکل خمیده می‌شود تا در آن قسمت درب شکل گیرد.

برند Antonio Visconti با الهام از دنیای Maître Parfumeur در قرن قبل، که رازهایش محافظت شده و به صورت دقیق از پدر به فرزند منتقل می‌شد، به وجود آمده است. آنتونیو ویسکونتی، که از پدربزرگ مادری‌اش، مربی خود را داشت، می‌گوید؛ به من افتخار این رسید که به من این دنیا را آموخت و رازهای ترکیب گل‌ها، ادویه‌جات، چوب و سایر مواد بویایی را به من آموخت. طبق گفته او، فقط با این روش، تبدیل عناصر به روح بویا، می‌شویم که تنها قادر به الهام‌بخشی احساسات است.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن آنتونیو ویسکونتی اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند آنتونیو ویسکونتی را مشاهده نمایید.

لینکهای مرتبط