در حال نمایش 6 نتیجه

عطر ادکلن اریج لی دور

عطر ادکلن اریج لی دور | برند Areej Le Doré | قیمت و خرید

Areej Le Doré | اریج لی دور
Areej Le Doré | اریج لی دور
برنداریج لی دور
کشور مبدا برندانگلستان
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برند
سایت رسمی برندareejledore.com

برند عطر ادکلن اریج لی دور (Areej Le Doré) یک برند عطرسازی است که در سال 2017 توسط ایوان اینکین (Ivan Inkin)، تأسیس شد و در حال حاضر در اندونزی مستقر است.

برند اریج لی دور نماینده‌ای از عطر و بویی است که بسیار خوش‌رایحه، خلاقانه و زیباست؛ ترکیبی فوق‌العاده و تعادل‌یافته از سنت‌ها و فرهنگ‌های مختلف جهان است. این عطر ترکیبی است از عمق معنویت، شدت انرژی جسورانه و سادگی فرهنگ روسی، رمز و راز و شخصیت لوکس عطرسازی عربی و زیبایی ظریف، جذابیت نیمه‌خاموش و زیبایی عاشقانه عطرهای فرانسوی.

این برند با استفاده از مواد کمیاب و فراموش شده با کیفیت بالا، به همراه تکنیک‌های برجسته‌ی تقطیر، اریج لی دور به هدف برگرداندن شما به ریشه‌های قدیمی عطرسازی و همچنین باز زنده کردن تجربه حسی با لمسه‌ی مدرن تلاش می‌کند. – یادداشتی از برند.

این برند در تولید روغن‌های عود و چرم طبیعی با کیفیت بالا تخصص دارد. این روغن‌های عطری به عنوان یکی از محصولات بیشترین ارزش در عطرسازی های لوکس شناخته می‌شوند.

عود طبیعی که به روش سنتی برداشت شده و با استفاده از تکنیک‌های قدیمی به روغن عود تقطیر می‌شود، به عنوان یکی از پیچیده‌ترین عطرها شناخته می‌شود. قیمت‌های چند هزار دلار برای هر کیلوگرم از عود، هیچ چیز غیرعادی نیست، زیرا کیفیت‌های متناظر محصولات بسیار کمیابی هستند.

یکی از ویژگی‌های ویژه برند اریج لی دور این است که پس از فروش عطرهایشان، به طور معمول نمی‌توانند آن‌ها را مجدداً تولید کنند به دلیل عدم قابلیت بازیابی برخی از مواد خام نادری که در آن‌ها استفاده می‌شود.

همکاری برند Areej Le Doré با سلطان پاشا (Sultan Pasha)، عطر Civet de Nuit را در سال 2022 ایجاد کرد و تحت برند اریج لی دور Areej Le Doré عرضه کرد. همچنین ایوان اینکین همراه با دیمیتری بورتنیکوف (Dmitry Bortnikoff)، برند Feel Oud را توزیع می‌کند این برند در تولید روغن‌های عود و صندلی طبیعی با کیفیت بالا تخصص دارد. این روغن‌های عطری به عنوان یکی از محصولات بیشترین ارزش در عطرسازی های لوکس شناخته می‌شوند.

اریج لی دور ۶۳ عطر در پایگاه عطر خود دارد. اولین عطر آن در سال ۲۰۱۷ ساخته شد و جدیدترین عطر آن از سال ۲۰۲۳ است. عطرهای Areej Le Doré با همکاری عطرسازان Russian Adam، Taha Syed، Sultan Pasha و Aton Gerasimov ساخته شده‌اند.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن اریج لی دور اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند اریج لی دور را مشاهده نمایید.

لینک‌های مفید

+
ناموجود
تومان
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود