در حال نمایش 10 نتیجه

عطر ادکلن بلا بلسیما

عطر ادکلن بلا بلسیما | برند Bella Bellissima | قیمت و خرید

عطر ادکلن بلا بلسیما
عطر ادکلن بلا بلسیما
برندبلا بلسیما
کشور مبدا برندانگلستان
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برند
سایت رسمی برندbellabellissima.com

برند عطر ادکلن بلا بلسیما (Bella Bellissima) یک برند لوکس عطر و ادکلن با مقر در لندن است. این برند در سال 2007 توسط بلا کرین (Bella Crane) تأسیس شد.

برند Bella Bellissima عطرهای استثنایی را با استفاده از مواد خام نادر، طبیعی و پیچیده ارائه می‌دهد. عطرهای منحصر به فردی که ترکیب پیچیدگی و خلوص را دارند، برند بلا بلسیم با استفاده از رویکرد جدیدی از انتقال الهام از احساسات پنهان و شگفتی‌های دنیای زنده، عطرهایی جذاب و بوی سنگین با عملکرد و پخش بی‌نظیر ایجاد می‌کند.

برند بلا بلسیما از تکنیک‌های تولید صنعتی استفاده نمی‌کند و از مواد محبوب و گرانبها در جهان طبیعی استفاده می‌کند. عطرهای این برند در بطری‌های شیشه‌ای اختصاصی با بسته‌بندی متفکرانه و قابل استفاده مجدد قرار می‌گیرند. این برند مشتریانی مخلص، جهانی و سلطنتی دارد و هر اثری که ایجاد می‌کند، دارای طرفدارانی وفادار است و اغلب به عنوان “یکی از بهترین رازهای دنیای عطر” شناخته می‌شود.

بلا کرین (Bella Crane)، موسس برند Bella Bellissima، در لندن متولد شد و از سنین جوانی با دنیای مد فرانسوی، زیبایی پیشرفته، هنر و طراحی آشنا شد. او در رشته خبرنگاری و مجری در شبکه BBC فعالیت می‌کرد، اما علاقه‌مند به رازهای عطرسازی بود و معتقد بود که یک “قبیله” از مردم در جستجوی جهت‌گیری جدید در دنیای بو وجود دارند.

بلا کرین ترکیبی از دانش بزرگان عطرسازی با رویکرد جوانانه، مدرن و گاهی شوکه‌کننده را در خطر تولید محصولات خود بکار برده است. همچنین عطرهای سفارشی برای افراد مشهور و برندهای لوکس ایجاد می‌کند. او به عنوان یک کارشناس رسانه‌ای در زمینه عطرسازی شناخته می‌شود.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن بلا بلسیما اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند بلا بلسیما را مشاهده نمایید.

لینکهای مفید

+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود