در حال نمایش یک نتیجه

عطر ادکلن بیل بلاس

عطر ادکلن بیل بلاس | برند bill blass | قیمت و خرید

عطر ادکلن بیل بلاس
عطر ادکلن بیل بلاس
برندبیل بلاس
کشور مبدا برندایالات متحده
فعالیت اصلی برندمد
شرکت مادر برندفرست امریکن برندز
سایت رسمی برند

برند عطر ادکلن بیل بلاس (bill blass) یک برند معروف در صنعت عطرسازی است. این برند توسط طراح مد معروف بیل بلاس تأسیس شده است. بیل بلاس یکی از طراحان مد برجسته در دهه 1970 و 1980 بود و عطرهایی با نام خود را نیز روانه بازار کرد.

برند بیل بلاس در زمینه طراحی لباس‌های روزمره و شیک آمریکایی مشهور است. او با تغییر و تبدیل قطعات پوشاک ورزشی کلاسیک به آفرینش‌های سبک و شیک، شهرتی فراگیر به دست آورد. او به خوبی می‌دانست چگونه مواد مختلف را با هم ترکیب کند و طرح‌های منحصر به فردی را ایجاد کند.

یکی از مشتریان بیل بلاس، شرکت فورد موتور بود. او با این شرکت همکاری کرد تا ترکیبات رنگی داخلی و خارجی برای مدل‌های خاصی از خودروهای کنتیننتال مارک را ایجاد کند. این همکاری باعث شد که بیل بلاس به صنایع جدیدی وارد شود و تجربه‌های جدیدی را تجربه کند.

بیل بلاس در سال 2000 به طور تراژیکی به سرطان مبتلا شد و در همان سال، در شهر نیویورک به افتخارش یک تابلوی برنز در “Fashion Walk of Fame” اختصاص یافت. دو سال بعد در خانه‌اش در کانتیکت درگذشت. او قبل از درگذشت، زندگینامه‌ای درباره زندگی خود به عنوان یک طراح مد و کارآفرین منتشر کرد که توسط منتقدان استقبال خوبی داشت.

برند عطر ادکلن بیل بلاس (bill blass) 15 عطر در پایگاه عطر و ادکلن ما دارد. اولین عطر آن در سال ۱۹۷۸ ساخته شد و جدیدترین عطر آن در سال ۲۰۱۱ عرضه شده است. عطرهای بیل بلاس با همکاری عطرسازان ژان کلود دلویل (Jean Claude Delville)، IFF، پیر کنستانتین گوروس (Pierre-Constantin Guéros)، والری گارنوش-منتزل (Valerie Garnuch-Mentzel)، دلفین ژلک (Delphine Jelk) و صوفیا گروسمن (Sophia Grojsman) ساخته شدند.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن بیل بلاس اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند بیل بلاس را مشاهده نمایید.

لینک‌های مرتبط

-25%
قیمت اصلی 1,900,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,425,000 تومان است.