در حال نمایش 4 نتیجه

عطر ادکلن بلومارین

عطر ادکلن بلومارین | برند Blumarine | قیمت و خرید

عطر ادکلن بلومارین
عطر ادکلن بلومارین
برندبلومارین
کشور مبدا برندایتالیا
فعالیت اصلی برندمد
شرکت مادر برندآنجلینی بیوتی
سایت رسمی برندblumarine.com

برند عطر ادکلن بلومارین (Blumarine) یک برند معروف عطر و ادکلن است که توسط خانه مد ایتالیایی لومارین (Blumarine) تأسیس شده است. این برند با طراحی عطرهای زنانه با الهام از زیبایی و زنانگی شناخته می‌شود.

عطر ادکلن برند بلومارین با طراحی عطرهای زنانه و استفاده از رایحه‌های گلی و میوه‌ای، توانسته است جایگاه خود را در صنعت عطرسازی برجسته کند. این برند با توجه به جزئیات و حجم، دقت و برش کامل، به خلق عطرهایی با حسیت بیشتر می‌پردازد.

برند طراح بلومارین (Blumarine) 22 عطر در پایگاه عطر و ادکلن خود دارد. اولین عطر آن در سال ۱۹۸۸ ساخته شد و جدیدترین عطر آن در سال ۲۰۲۲ عرضه شده است. عطرهای بلومارین با همکاری عطرسازان ماری سالامانی (Marie Salamagne)، IFF، پیر کنستانتین گوروس (Pierre-Constantin Guéros)، ورونیک نیبرگ (Veronique Nyberg)، ویولن کلاس (Violaine Collas)، صوفی لابه (Sophie Labbe)، سلین بارل (Celine Barel)، ناتالی لورسون (Nathalie Lorson)، کریستین ناگل (Christine Nagel)، اولیویه پولژ (Olivier Polge)، فرانسیس کورکجیان (Francis Kurkdjian)، فیلیپ بوستون (Philippe Bousseton)، امیلی بورویر-کاپرمن (Emilie Bevierre-Coppermann)، لزلی گوتیه (Leslie Gauthier)، جوردی فرناندز (Jórdi Fernandez)، ژروم دی مارینو (Jérôme di Marino)، الکس لی (Alex Lee)، الکساندرا کارلین (Alexandra Carlin) و موریس روسل (Maurice Roucel) ساخته شدند.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن بلومارین اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند بلومارین را مشاهده نمایید.

لینکهای مرتبط

+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود