در حال نمایش 3 نتیجه

عطر ادکلن بوتانیکا

عطر ادکلن بوتانیکا | برند Botanicae | قیمت و خرید

عطر ادکلن بوتانیکا | Botanicae
عطر ادکلن بوتانیکا | Botanicae
برندبوتانیکا
کشور مبدا برنداسپانیا
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برند
سایت رسمی برندbotanicae.com

برند عطر ادکلن بوتانیکا (Botanicae) در اسپانیا فعالیت می کند. این برند توسط یک گروه دوستان تشکیل شده است که با هدف ایجاد عطرهایی که بخشی از جهان را تعریف می کنند، سفری را آغاز کردند. پس از سالها جستجو و آزمایش، برند Botanicae توانسته است سری ادکلن هایی را ارائه دهد که ما را در یک سفر حسی آغاز می کنند.

برند بوتانیکا علاقه‌مند این است تا استفاده از عطرهای خود را به تجربه‌ای به یادماندنی تبدیل کند. آنها عاشق کاری هستند که انجام می دهند و به همین دلیل به کیفیت عطرهای خود خیلی اهمیت می‌دهند.

برند عطر ادکلن بوتانیکا (Botanicae) تاکنون 13 عطر در مجموعه عطرهای خود دارد و اولین عطر آن در سال 2019 و جدیدترین عطر آن در سال 2022 ساخته شده است.

پروژه بوتانیکا از چالشی در یک سفر دوستانه به وجود آمد که بتوان عطرهایی ساخت که قسمت هایی از طبیعت جهان را تعریف کند. پس از سال‌ها جستجو و آزمایش، توانستند سری عطرهایی را ارائه دهند که ما را به یک سفر بویایی می‌برد.

در بوتانیکا ما می‌خواهیم که استفاده از عطرهای ما به یک تجربه تبدیل شود. ما کاری که می‌کنیم را دوست داریم، و از آن مراقبت می‌کنیم. یک بوتانیکا توسط یک جعبه محکم محافظت می‌شود و به همراه آن برگه ی توضیحاتی در مورد مقصد آن نیز قرار دارد. یادداشتی از برند

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن بوتانیکا اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند بوتانیکا را مشاهده نمایید.

لینک‌های مفید

+
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود