در حال نمایش یک نتیجه

عطر ادکلن بودیکا

عطر ادکلن بودیکا | برند Boudicca | قیمت و خرید

عطر ادکلن بودیکا
عطر ادکلن بودیکا
برندبودیکا
کشور مبدا برندانگلستان
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برند
سایت رسمی برندboudiccawode.com

برند عطر ادکلن بودیکا (Boudicca) در انگلستان فعالیت می‌کند. این برند توسط زویی بروچ (Zowie Broach) و برایان کرکبای (Brian Kirkby) در سال ۱۹۹۷ تأسیس شده است. در ابتدا، برند بودیکا به عنوان یک گالری هنری شروع شد و برای چهار سال در گالری‌های هنری و فضاهای نمایشگاهی به نمایش گذاشته می‌شد، تا اینکه در سال ۲۰۰۱، به دعوت شورای مد لندن، به صورت رسمی در هفته مد لندن (London fashion week) حضور یافت.

برند Boudicca یک خانه طراحی است که بخاطر اصالت، عمق طراحی و توجه به جزییات مورد احترام قرار می‌گیرد. برند بودیکا مجموعه‌هایی ارائه می‌دهد که تحقیق و طراحی عمیقی دارند و در همین حین با بهترین پارچه‌های اروپایی طراحی شده‌اند. این محصولات با توجه جدی به سازگاری و پایان هر قطعه به طور محدود تولید می‌شوند تا صاحبان آنها در مورد انحصاری بودن محصول خود احساس کنند.

در زمینه عطرسازی، برند Boudicca دو عطر در پایگاه عطرهای خود دارد. این عطرها در سال ۲۰۰۸ عرضه شده‌اند و نت‌های آنها توسط عطرساز Geza Schoen طراحی شده است. نام عطرها “Wode (Paint)” و “Wode (Scent)” است.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن بودیکا اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند بودیکا را مشاهده نمایید.

لینک‌های مرتبط

+
ناموجود
تومان