نمایش دادن همه 4 نتیجه

عطر ادکلن بورژوا | Bourjois | بررسی قیمت و خرید 

الکساندر ناپلئون بورژوا اولین رژگونه را در سال 1863 خلق کرد. او به آرایش های روغنی که بازیگران در آن زمان استفاده می‌کردند علاقه ای نداشت و صحبت در مورد محصول جدید آرایشی او به سرعت گسترده شد.

در سال 1879، رژگونه او که در آن زمان اولین انتخاب اجراکنندگان روی صحنه در پایتخت فرانسه بود، به صورت عمومی‌عرضه شد. هنوز هم فروش پودر رژگونه یک موفقیت تجاری محسوب می‌شود. اولین محصولات آرایشی این برند به صورت قلمهای آرایشی مومی‌ ارائه شد. آنها در ابتدا برای بازیگران ساخته شده بود ولی خیلی زود مورد توجه عموم قرار گرفت.

در سال 1879 یک بسته بندی از پودر برنج نیز ارائه شد که پوست را روشن‌تر و نرم‌تر می‌کرد. این محصول یکی از محبوب‌ترین محصولات این برند از آن زمان تاکنون است. بروشورهای این برند خیلی زود به منازل افراد زیادی ارسال شد که در آن به آنها انتخاب هایی میان رژگونه ها، سایه های چشم، رژلب‌هاو پودرها داده می‌شد. در آن زمان حتی به کوچکترین جزئیات نیز توجه می‌شد و این امر موفقیت بورژوا را بیشتر کرد.

اولین عطر این برند به نام مون بورژوا در سال 1924 تولید شد. دومین عطر به نام سویر د پاریس، در سال 1928 در دسترس عموم قرار گرفت. طراحی های مختلف با مواد متفاوتی از محصولات بورژوا وجود داشت که حتی به خانم هایی با درآمد کمتر نیز اجازه می‌داد که بتوانند حداقل مجموعه ای کوچک از محصولات بورژوا داشته باشند.

در دهه 1980 محصولات آرایشی بیشتری تولید شد. سایه های چشم با بیش از 30 رنگ متفاوت در دهه طلایی 1980 در دسترس قرار گرفتند.

بعد از اولین عطرها، مون بورژوا و سویر د پاریس، این کمپانی عطرهای بیشتری را ارائه داد که زیبایی یک زن را چند برابر می‌کرد. کوباکو، رایحه ای از چرم رونمایی شد. اوازیون، عطری از دهه 1950، حاوی نت های برجسته ای از سنبل، یاس، زنبق وحشی و پیچ امین الدوله بود. کلین د اونیل کارمیک گرل، یک‌ ترکیب گل و میوه مبتنی بر رایحه قوی بنفشه و شیرین بیان در سال 1998 ارائه شد. مجموعه کلین د اونیل شامل چندین عطر با نت های متفاوت است که یکی پس از دیگری رونمایی شدند.

لینکهای مفید : Bourjois | بورژوا | ادکلن Bourjois | عطر بورژوا | خرید ادکلن  Bourjois | قیمت عطر بورژوا

...
0تومان
...
0تومان
...
0تومان
...
0تومان