در حال نمایش 8 نتیجه

عطر ادکلن برونو بنانی

عطر ادکلن برونو بنانی | برند Bruno Banani | قیمت و خرید

عطر ادکلن برونو بنانی
عطر ادکلن برونو بنانی
برندبرونو بنانی
کشور مبدا برندآلمان
فعالیت اصلی برندمد
شرکت مادر برندکوتی
سایت رسمی برندbrunobanani.com

برند عطر ادکلن برونو بنانی (Bruno Banani)؛ راهی پیش روی برونو بانانی وجود نداشت. در سال های ابتدایی دهه 90 میلادی، زیرشلواری های خسته کننده و متعارف بازار لباس زیر آلمان را با مداخله در دست گرفته بود. تا سال 1993، که اقتصاددان کسب و کار، ولفگانگ یسنر، شرکت لباس زیر برونو بانانی را با اکثریت سهام پایه گذاری کرد. او تا پیش از این موقعیت های اجرایی متعددی را در صنعت منسوجات برعهده داشت.

امروزه برونو بانانی برندی با طرفداران مخصوص خودش به شمار می‌رود. در فاصله ی زمانی میان آغاز به کارش در سال 1993 و حال حاضر، استراتژی‌های نوآورانه ای برای مارکتینگ و افزایشی 96 میلیون یورویی در گردش سرمایه داشته، علاوه بر آزمایش‌های گزافگرایانه‌ای مثل:

تخریب صحرا: آزمایشی که در 120 روز، طی مسیری از اورشلیم تا زیمبابوه با مسافتی بیش از ده هزار کیلومتر و توسط آشیل موزر ماجراجو انجام شد. آزمایش ماجراجویی با لباس زیرهای مجموعه “لباس زیر ایده آل شما” محصول 1996 برونو بانانی انجام شد. نتیجه این سفر طاقت فرسا برای برونو بانانی و تیم آشیل موزر به مهرِ کیفیتِ “تست شده در ماجراجویی ده هزار کیلومتری – نهایت کیفیت” منجر شد.

چالش زیست بومی: دشوارترین ورزش طبیعی دنیا که خویشاوند دور ورزش های سه گانه به شمار می رود. در سال 1997 برونو بانانی نخستین تیم آلمانی را درحالی که اقلام مجموعه‌ی “هوا فعال” این برند را بر تن داشتند، به سفری 500 کیلومتری میان جنگل استرالیا فرستاد.

مقتضیات این آزمایش: شرایط دشواری نظیر آب و هوای گرم و مرطوب، طبیعت بکر غیر قابل نفوذ و مطالبات استثنایی ورزشکاران.

نتیجه: مجموعه ی “هوا فعال” برونو بانانی تاب آورِ مشقت‌های نقاط دورافتاده‌ی استرالیاست.

ماموریت میر: برونو بانانی در روز 13م آگوست 1998، و در آخرین فضاپیمای حامل انسان سایوز، سفری را از پایگاه فضایی بایکونور در قزاقستان تا ایستگاه فضایی روسی میر با مجموعه‌ی “لباس زیر پویای شما” آغاز کرد.

ماموریت: آزمایش اقلام این مجموعه در شرایط بی وزنی توسط نیکولای بودارین، مهندس ارشد پرواز، طی برنامه‌ی ورزش روزانه‌اش در اتاق فرمان میر.

نتیجه: گزاره ی “لباس زیر ضد فضا” و نخستین دیزاینر برند حاضر در فضا.

آزمایش فشار در مثلث برمودا: در سال 2001، برونو بانانی مجموعه‌ی لباس خواب زنانه‌اش را با نام “Your funtastic oxygen” را با گروه اعزامی‌اش به مثلث برمودا، عازم سفری به اعماق 4800 متری دریا می‌کند. با هر متری که زیردریایی به کف اقیانوس نزدیک‌تر می‌شد، فشار وارده بر محصولات این مجموعه افزایش می‌یافت. شرکت کنندگان در این ماموریت دریافتند که لباس زیرهای برونو بانانی در عین سبکباری بازیگوشانه‌شان قابلیت تحمل فشار را دارند.

نتیجه: مدرک “ضد فشار” و نخستین دیزاینر برند حاضر در اعماق 4800 متری دریا.

متخصصان و طراحان :
برنارد النا , تیری واسر

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن برونو بنانی اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند برونو بنانی را مشاهده نمایید.

لینکهای مفید

+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود