نمایش 1–16 از 21 نتیجه

عطر ادکلن کارون

عطر ادکلن کارون | برند Carven | قیمت و خرید

عطر ادکلن کارون
عطر ادکلن کارون
برندکارون
کشور مبدا برندفرانسه
فعالیت اصلی برندمد
شرکت مادر برندجکس بوگارت
سایت رسمی برندcarven.com

برند عطر ادکلن کارون | Carven؛ کارمن د توماسو که متولد سال 1909 است شرکت کارون را در سال 1945 افتتاح کرد. او فروشگاهی در نزدیکی خیابان شانزلیزه در پاریس باز کرد. او بر روی عطر، زیورآلات و لباس برای زنان ریزنقش تمرکز کرد.

لباس‌های ظریف او که از سفر و انگیزه های هنری الهام گرفته شده بود با توری و گلدوزی همراه بود که ظاهری بسیار زنانه به آن می‌بخشید. در اواخر دهه 1960، کارون لباس های مردانه و یک مجموعه جواهرات نیز به فروش می‌رساند. از آن زمان تنها چند سال به طول انجامید که این برند طرفداران سرسخت خودش را پیدا کند.

مخصوصا طرح های او در ژاپن خیلی طرفدار داشت زیرا در آنجا زنان معمولا ریزنقش هستند. زنهای ژاپنی بسیار قدردان بودند که د توماسو مجموعه های زیبایی طراحی می‌کند که به خوبی برای اندام های کوتاه‌تر و باریک‌تر آنها متناسب است.

اولین عطر تحت برند کاروِن به نام ما گیفه، در سال 1946 رونمایی شد. چایپر سبز با نت هایی از گلها بیش از 60 سال مورد علاقه بوده است. این‌ترکیب بر پایه آلدئیدها و یاسمن، نت های سبز، آسافوتیدا، مریم گلی و مرکبات، اریس، شکوفه پرتقال، ریشه اریس، یاسمن، یلانگ یلانگ، لیلی وحشی و رز، لابدانیوم، چوب صندل، دارچین، مشک، بنزوئین، بلوط، وتیور و استراکس است.

دومین عطر زنانه این شرکت در سالهای بعد در اختیار عموم قرار گرفت. روب داون سویر شامل نت هایی است که یادآور‌ ترکیب کلاسیک گلدار-آلدئید است: آلدئیدها،‌ترنج، نارنگی، نارنج، هلو، میخک صدپر، یاسمن، لیلی، ریشه اوریس، می‌رز، یلانگ یلانگ، عنبر، بنزوئین، چوب سرو، چوب صندل، وانیل و خس خس.

اولین عطر کارون برای آقایان با نام وتیور برای آقایان در سال 1957 تولید شد.‌ترکیب اصلی بر پایه یک رایحه چوبی با نت های غالب اسطوخودوس، نارنگی، مریم گلی، روغن برگ نارنج، لیمو، میخک، چوب صندل، ریشه اریس، یاسمن، خس خس، چوب سرو،‌ترنج، عنبر، مشک، بلوط و درختچه مر است.

برای خوشحال کردند خانم‌ها در سال 1966 کارون یک عطر جدید برای خانم ارائه داد. او وایو، که ابتدا در دهه 1960 معرفی شده بود مجدد در دهه 1990 ارائه شد. فرمول عطر گل-رایحه سبز جدید بر مبنای‌ ترنج، نارنگی، توت های جنگلی، گشنیز، اسطوخودوس، پرتقال، لیلی وحشی، گل ابریشم، سیب، خس خس، چوب رز، برگ های سبز، ریواس، وانیل و مشک است.

بعد از گذشت بیش از یک دهه یک عطر جدید ارائه شد. موسیو کارون، یک عطر بر مبنای رایحه گلها، که در سال 1978 رونمایی شد. همتای این عطر به نام مادام د کارون در سال بعد معرفی گردید. با اینکه نسخه جدید دیگری از این عطرها ارائه نشده است ولی مادام د کارون و موسیو کارون هنوز هم در میان عاشقان قدیمی‌عطر محبوب هستند.

در سال 1982 کارون یک عطر زنانه ارائه داد که با همکاری عطرهای روبرتت ساخته شده بود. این عطر، به نام گویرلندز، از نت های غالب گل های سفید و آکوردهایی از آلدئیدها و چوب صندل و میخک دارد. عطر زنانه اینتریگ در سال 1986 رونمایی شد. رایحه مبتنی بر گل‌هااین عطر بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفت. از آن زمان چندین عطر مختلف دیگر نیز توسط این برند تولید شده است.

متخصصان و طراحان :
فرانسیس کرکجان , ژروم دی مارینو , پاتریشا شی , وایلین کالس , ورونیک نیبرگ

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن کارون اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند کارون را مشاهده نمایید.

لینکهای مفید

-19%
قیمت اصلی 4,275,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,470,000 تومان است.
-14%
قیمت اصلی 6,175,000 تومان بود.قیمت فعلی 5,320,000 تومان است.
-25%
قیمت اصلی 6,650,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,990,000 تومان است.
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود