در حال نمایش 7 نتیجه

عطر ادکلن چوگان

عطر ادکلن چوگان | برند Chaugan | قیمت و خرید

Chaugan | چوگان
Chaugan | چوگان
برندچوگان
کشور مبدا برندفرانسه
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برند
سایت رسمی برند

برند عطر ادکلن چوگان (Chaugan) به طور خاص به تولید عطرها و ادکلن‌هایی با ترکیبات متنوع و رایحه‌های منحصر به فرد می‌پردازد. طراحی بسته‌بندی زیبا و جذاب نیز از ویژگی‌های برند Chaugan است.

چند هزار سال پیش، در شرق، یک ورزشکار و جنگجوی نجیب به نام چاوگان وجود داشت. تاریخ او در پارسی شاید در زمان حکومت شاه داریوش (522-486 پیش از میلاد) نوشته شده باشد. این مرد به پادشاه سرگرمی و ورزشی محبوب بود و علاقه به او در طول قرون فراموش نشده است. افسانه چاوگان در قرن چهاردهم به عربستان و تبت و چین و ژاپن و مصر و هند سفر کرد و پس از سال 1850 به انگلستان رسید.

چاوگان با نجابت خود به یک گذشته اسطوره‌ای، یک شرق قابل توجه از حساسیت بیش از حد، جایی که شاهزادگان آن را برای یک هنر زندگی پاک و برجسته تنظیم می‌کنند، سربرآورده است. معماری قصرها، مثل جواهراتی منحصر به فرد، با عطرهایی حساس معطر شده‌اند، پرده‌هایشان به اندازه‌ای به رقص برمی‌خیزند که به اندازه بادی گرم می‌شود در حالی که فردی درون یک قالی ابریشمی لوکس استراحت می‌کند. زنان زیبا هستند و منتظر بازگشت جنگجویان خود هستند؛ آن‌ها بدنی خود را با ابریشم‌ها و جواهرات گرانبها تزئین کرده و خود را در بادبانهای بخور عطر پیچیده‌اند…

برند عطر ادکلن چوگان (Chaugan)، 9 عطر در مجموعه عطرهای خود دارد. اولین عطر آن آن به سال 2013 برمی‌گردد و جدیدترین عطر آن از سال 2020 است. عطرساز که در تهیه عطرها مشغول به کار بوده، سسیل زاروکیان (Cécile Zarokian) است.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن چوگان اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند چوگان را مشاهده نمایید.

لینکهای مرتبط

+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود