در حال نمایش 8 نتیجه

عطر ادکلن کوچ

عطر ادکلن کوچ | برند Coach | قیمت و خرید

عطر ادکلن کوچ
عطر ادکلن کوچ
برندکوچ
کشور مبدا برندایالات متحده
فعالیت اصلی برندلوازم جانبی
شرکت مادر برنداینتر پارفومز
سایت رسمی برند

برند عطر ادکلن کوچ | Coach؛ کوچ یک شرکت کالاهای چرمی‌آمریکایی است که در سال 1941 در منهتن نیویورک ایجاد شد. یک گروه شش نفره از چرمکاران تجارت اصلی را بنیان گذاری کردندو در ابتدا نام آن را شرکت تولیدی گیل گذاشتند. در سال 1946 مایلز و لیلیان کان به این شرکت پیوستند.

با داشتن تجربه کار با کالاهای چرمی‌ و تولید کیف دستی و با شامه تجاری خوب، کان این شرکت را به سمتی هدایت می‌کند که به یکی از محبوب‌ترین طراحان کیف دستی آمریکایی تبدیل شود.

مایلز کان در سال 1950 شرکت تولید گیل را به دست گرفت. کیف پول و کالاهای چرمی‌کوچک تولید شده توسط این شرکت سودآور بودند، اما علاقه کان به فناوری و مواد جدید باعث شد تا شرکت به سمت تولید کیف های دستی زنانه گرایش یابد. در سال 1961، نام تجاری محصولات چرمی‌گیل متولد شد.

کیف های دستی تولید شده توسط این شرکت باعث ایجاد شکاف میان کالاهای گرانقیمت طراحان و اجناس ارزان قیمت و بی کیفیت می‌شود که بازار کیف های زنانه را در آن روزها را تشکیل می‌داد. کوچ از چرم گاو با کیفیت استفاده کرد و فرآیندی را توسعه داد که آن را نرم و بادوام می‌کرد و وقتی طراح بانی کاشین در سال 1962 وارد سیستم شد، تقاضا برای کیف های این شرکت بالا رفت.

همکاری با کاشین تا سال 1974 ادامه یافت و استفاده او از رنگ، سخت افزار، جیب و سایر ویژگی ها، باعث تحول در خط تولید شرکت شد. این شرکت همچنین تولید لوازم جانبی کوچک مانند قلم و جاکلیدی را آغاز کرد و تحت هدایت وی به سمت تولید کفش گسترش یافت. در اواسط دهه 1970 محصولات چرمی‌گیل نامش را به محصولات کوچ تغییر داد.

برند کوچ ارائه محصولات خود را از طریق سفارش پستی آغاز کرد و در نهایت به فروشگاههای بزرگ، فروشگاههای ویژه و مشارکت با فروشندگان منتخب گسترش یافت.

در سال 1980، این شرکت دوباره نام خود را به شرکت محصولات چرمی‌تغییر داد و در سال 1985، این شرکت به کمپانی سارا لی، تولید کننده مواد غذایی آمریکایی فروخته شد.

تحت مدیریت سارا لی، برند کوچ بوتیک های ویژه ای را در خارج از نیویورک افتتاح کرد و محصولات خود را از طریق فروشگاههای اینترنتی عرضه می‌کرد، و در سراسر آمریکا به شرکتی که امروزه شناخته شده است، گسترش یافت.

کوچ توسط سارا لی فروخته شد و در سال 2000 به یک شرکت بازرگانی عمومی‌تبدیل شد. امروز بیش از 500 فروشگاه کوچ در ایالات متحده و کانادا مشغول به فعالیت هستند، و یک شرکت فرعی متمرکز به بازار ژاپن یعنی کوچ ژاپن نیز وجود دارد.همچنین محصولات کوچ به طور گسترده در فروشگاههای سراسر ایالات متحده توزیع می‌شود و در بیش از 200 فروشگاه خارج از بازار ایالات متحده آمریکا نیز در دسترس است. دفتر مرکزی این شرکت در منهتن باقی مانده است، و پیشنهادات کوچ شامل لباس، کفش، عینک، چمدان، زیورآلات غیر چرمی‌ و عطر شده است.

اولین عطر کوچ که با نام رایححه های زنانه کوچ معروف بود در سال 2007 عرضه شد.

متخصصان و طراحان :
شیامالا میزندیو , ناتالی گراسیا ستو , نادج لو گارلونزک , برونو ایوانوویچ

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن کوچ اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند کوچ را مشاهده نمایید.

لینک‌های مفید

-28%
قیمت اصلی 7,125,000 تومان بود.قیمت فعلی 5,130,000 تومان است.
-21%
قیمت اصلی 5,700,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,515,000 تومان است.
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود