در حال نمایش 2 نتیجه

عطر ادکلن الا کی پارفوم

عطر ادکلن الا کی پارفوم | برند Ella K Parfums | قیمت و خرید

عطر ادکلن الا کی پارفوم
عطر ادکلن الا کی پارفوم
برندالا کی پارفوم
کشور مبدا برندفرانسه
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برند
سایت رسمی برندellakparfums.com

برند عطر ادکلن الا کی پارفوم (Ella K Parfums) یک برند عطر فرانسوی است که در سال 2018 تأسیس شد. این برند از تجربیات سفر موسس خود الهام می‌گیرد.

الا کی پارفوم با الهام از تجربه‌های موسس خود، این برند عطرهایی متمایز و بی‌نظیر را به وجود آورده است. عطرهای الا کی پارفوم با ترکیبی از هنر، عطرسازی و سفر، به خلق تجربه‌های بویایی منحصربه‌فرد می‌پردازد.

هر یک از عطرهای Ella K Parfums با رایحه‌های منحصربه‌فرد خود، یک داستان متفاوت را برای عاشقان عطر ارائه می‌دهند. هر عطر الا کی پارفوم، برای هماهنگی بی‌نظیری از بوها و تجربه‌ی حسی بی‌نظیری طراحی شده‌اند. این عطرها برای هر شخصیت و سلیقه‌ای، گزینه‌هایی مناسب را فراهم می‌کنند.

عطرهای الا کی پارفوم توسط عطرساز بلندپروازانه‌ای به نام سونیا کنستان (Sonia Constant) طراحی شده‌اند. سونیا کنستان با استفاده از تخصص و هنر خود، بویی خاص و شناخته‌شده برای عطرهای الا کی پارفوم ایجاد کرده است. او با ترکیبات بی‌نظیر و متفاوت، عطرهایی را آفریده است که تازگی و جذابیت خاصی به تجربه بویایی اضافه می‌کنند.

برند عطر ادکلن الا کی پارفوم (Ella K Parfums)، بیش از 16 عطر در پایگاه عطرهای خود دارد. اولین عطر آن در سال 2018 ایجاد شد و جدیدترین عطر آن در سال 2023 است. عطرسازی که در ساخت عطرها همکاری کرده است، سونیا کنستان (Sonia Constant) است.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن الا کی پارفوم اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند الا کی پارفوم را مشاهده نمایید.

لینکهای مرتبط

+
ناموجود
+
ناموجود