در حال نمایش 3 نتیجه

عطر ادکلن اترنال جورنی

عطر ادکلن اترنال جورنی | برند Eternal Journey | قیمت و خرید

عطر ادکلن اترنال جورنی
عطر ادکلن اترنال جورنی
برنداترنال جورنی
کشور مبدا برندفرانسه
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برند
سایت رسمی برندtheeternaljourney.com

برند عطر ادکلن اترنال جورنی (Eternal Journey) یک برند عطر و ادکلن نیش است که در فرانسه تاسیس شده است. این برند با تمرکز بر تجربه لوکس و با کیفیت، عطرهای منحصر به فردی را ارائه می‌دهد. برند Eternal Journey با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و همچنین همکاری با صنایع عطرسازی معتبر، عطرهایی با کیفیت و ماندگاری بالا را به بازار عرضه می‌کند.

عطرهای برند Eternal Journey شامل بیش از سه عطر از جمله با نام‌های “Sunrise to Sunset”، “Sunset to Midnight” و “Midnight to Sunrise” هستند. این عطرها با استفاده از رایحه‌های متنوع و منحصر به فرد، تجربه‌ای شگفت‌انگیز از سفری را به شما هدیه می‌دهند. هر یک از این عطرها با توجه به زمان مورد نظر، رایحه‌های متفاوتی را ارائه می‌دهند و تجربه‌ای شگفت‌انگیز از تغییرات روزانه را به شما القا می‌کنند.

برای همراهی مداوم در طول سفر جاودانه شما، ما مجموعه‌ای جندرفلوئید با عطری که در طول ۲۴ ساعت تکامل می‌کند و تازه می‌شود، برای تعادل و هماهنگی مناسب با زمان روز ارائه کرده‌ایم. “یادداشتی از برند.”

برند عطر ادکلن اترنال جورنی (Eternal Journey) دارای 3 عطر در پایگاه عطر خود دارد که همه در سال ۲۰۲۳ روانه بازار شده‌اند. عطرهای Eternal Journey با همکاری عطرسازان Pierre Ravan، Ilias Ermenidis و Hamid Merati-Kashani ساخته شده‌اند.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن اترنال جورنی اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند اترنال جورنی را مشاهده نمایید.

لینک‌های مرتبط

-8%
قیمت اصلی 30,875,000 تومان بود.قیمت فعلی 28,500,000 تومان است.