در حال نمایش 13 نتیجه

عطر ادکلن فرانچسکا بیانکی

عطر ادکلن فرانچسکا بیانکی | برند Francesca Bianchi | قیمت و خرید

عطر ادکلن فرانچسکا بیانکی | Francesca Bianchi
عطر ادکلن فرانچسکا بیانکی | Francesca Bianchi
برندفرانچسکا بیانکی
کشور مبدا برندهلند
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برند
سایت رسمی برندfrancescab.com

برند عطر ادکلن فرانچسکا بیانکی (Francesca Bianchi) یک برند عطرسازی است که توسط فرانچسکا بیانکی (Francesca Bianchi) تأسیس شده است. این برند معتبر در صنعت عطرسازی شناخته شده است و عطرهای بسیار مورد تحسینی را تولید می‌کند.

Francesca Bianchi یک عطرساز است که در جستجوی مواد خام با کیفیت بالا برای دستیابی به نتیجه‌ای عالی است. او معتقد است که استفاده از مواد خام با کیفیت متفاوت از تأمین کنندگان مختلف، می‌تواند به تولید سبک بویایی متفاوتی منجر شود.

برند Francesca Bianchi عطرهایی با کیفیت بالا و رایحه‌های منحصر به فرد تولید می‌کند. این عطرها با استفاده از مواد خام با کیفیت و با توجه به تجربه و هنر عطرسازی فرانچسکا بیانکی ساخته می‌شوند.

برند عطر ادکلن فرانچسکا بیانکی (Francesca Bianchi) دارای بیش از 18 عطر در پایگاه عطر خود است. اولین عطر آن در سال 2016 ایجاد شد و جدیدترین عطر آن از سال 2023 است. عطرساز که روی عطرها کار می کرد Francesca Bianchi است.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن فرانچسکا بیانکی اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند فرانچسکا بیانکی را مشاهده نمایید.

لینک‌های مرتبط

+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
-13%
قیمت اصلی 9,025,000 تومان بود.قیمت فعلی 7,885,000 تومان است.
+
ناموجود
+
ناموجود