در حال نمایش 4 نتیجه

عطر ادکلن فرا تونیس

عطر ادکلن فرا تونیس | برند Frau Tonis Parfum | قیمت و خرید

عطر ادکلن فرا تونیس | Frau Tonis Parfum
عطر ادکلن فرا تونیس
برندفرا تونیس
کشور مبدا برندآلمان
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برند
سایت رسمی برندfrau-tonis-parfum.com

برند فرا تونیس پرفیوم (Frau Tonis Parfum) یک برند عطر و ادکلن معروف است که در برلین تأسیس شده است. این برند توسط Stefanie Hanssen در تابستان سال 2009 تاسیس شده است. برند Frau Tonis Parfum با تمرکز بر مینیمالیسم، جذاب و عطرهای دست ساز شناخته می‌شود.

عطرهای Frau Tonis Parfum از موادهای با کیفیت تولید می‌شوند و به طور کلی به عنوان عطرهای مدرن، مناسب جنسیت آقایان و بانوان است می‌باشند. این برند به تمامیت خود به مادربزرگ Stefanie Hanssen که همیشه علاقه‌مند به کارخانه‌های کوچک، لباس‌های سفارشی و عطرهای خارجی بوده است، اختصاص داده شده است.

برند فرا تونیس پرفیوم مجموعه‌ای از عطرها و ادکلن‌های دست ساز با کیفیت بالا را ارائه می‌دهد. این عطرها در برلین و Grasse تولید می‌شوند و می‌توانند به عنوان عطرهای امضا یا عطرهای روزمره استفاده شوند. هدف این برند ارائه عطرهایی است که باعث افزایش اعتماد به نفس و جذب توجه اطرافیان شود.

برند فرا تونیس پرفیوم (Frau Tonis Parfum) دارای 58 عطر در پایه عطر خود است. اولین عطر فرا تونس پرفیوم در سال 2009 ایجاد شد و جدیدترین عطر آن از سال 2023 است.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن فرا تونیس اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند فرا تونیس را مشاهده نمایید.

لینک‌های مفید