در حال نمایش 11 نتیجه

عطر ادکلن گلدفیلد و بانک

عطر ادکلن گلدفیلد و بانک | برند Goldfield & Banks | قیمت و خرید

عطر ادکلن گلدفیلد و بانک | Goldfield & Banks
عطر ادکلن گلدفیلد و بانک
برندگلدفیلد و بانک
کشور مبدا برنداسترالیا
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برند
سایت رسمی برندgoldfieldandbanks.com

برند عطر ادکلن گلدفیلد و بانک (Goldfield & Banks) یک برند عطر استرالیایی است که در سال 2016 تأسیس شد. این برند در ابتدا با مجموعه‌ای از عطرها بر اساس مناظر طبیعی استرالیا رونمایی شد و از عصاره‌های گیاهان بومی استرالیا استفاده می‌کند که نماینده مکان‌های معروف استرالیا مانند جزیره فریزر، پارک ملی کاکادو و شهر بایرن باز می‌شوند.

برند Goldfield & Banks همچنین از گونه‌های معرفی شده به استرالیا نیز در مجموعه خود استفاده می‌کند، مانند عودی که در مناطق استوایی کوئینزلند رشد می‌کند. عطرهای Goldfield & Banks همچنین در سوئیس در شرکت Firmenich و در ملبورن در شرکت Australian Botanical Products تولید می‌شوند. علاوه بر فروش در داخل کشور، این عطرها نیز در مناطقی از جمله اروپا، ایالات متحده، خاورمیانه و شرق آسیا به فروش می‌رسند.

برند گلدفیلد و بانک توسط دیمیتری وبر ( Dimitri Weber)، که قبلاً در خانه‌های عطرسازی در اروپا از جمله ایو سن لوران و گوچی کار کرده بود، تأسیس شد. پس از سفرهای قبلی به استرالیا، وبر در سال 2014 به صورت دائمی به این کشور نقل مکان کرد تا با Cosmax، یک توزیع کننده محصولات آرایشی محلی، همکاری کند و در سال 2017 برند Goldfield & Banks را تأسیس کرد.

یکی از عطرهای این برند به نام Southern Bloom، جایزه نقره‌ای بهترین عطر نیش جدید را در جوایز Pure Beauty سال 2019 به دست آورد . عطر دیگری از Goldfield & Banks به نام Bohemian Lime، در جوایز Belgian Beauty سال 2021 به عنوان نامزد انتخاب شد.

برند عطر ادکلن گلدفیلد و بانک (Goldfield & Banks) بیش از 14 عطر در پایگاه عطر خود دارد. اولین عطر آن در سال 2016 ایجاد شد و جدیدترین عطر آن از سال 2023 است. عطرهای گلدفیلد و بانک (Goldfield & Banks) با همکاری با عطر Francois Merle-Baudoin ، Givaudan ، Hamid Merati-Kashani ، Olivier Cresp ، Honorine Blanc ، Wessel-Jan Kos ، Amelie Jacquin ، Amelie Jacquin ساخته شدند.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن گلدفیلد و بانک اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند گلدفیلد و بانک را مشاهده نمایید.

لینک‌های مرتبط

+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود