در حال نمایش 9 نتیجه

عطر ادکلن گروسمیت

عطر ادکلن گروسمیت | برند Grossmith | قیمت و خرید

عطر ادکلن گروسمیت | Grossmith
عطر ادکلن گروسمیت | Grossmith
برندگروسمیت
کشور مبدا برندانگلستان
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برند
سایت رسمی برندgrossmithlondon.com

برند عطر ادکلن گروسمیت (Grossmith) یک برند عطر بریتانیایی با سابقه‌ای طولانی است. این برند در سال ۱۸۳۵ تأسیس شد و در طول تاریخ خود، عطرهایی برای ازدواج‌های سلطنتی ساخته و از خانواده‌های سلطنتی اروپایی مختلف مجوز دریافت کرد. اما پس از جنگ جهانی دوم، این برند به مشکلاتی برخورد کرد و در سال ۱۹۸۰ به دست خانواده‌ی خود فروخته شد.

اما در سال ۲۰۰۵، سیمون بروک، نسل پنجم نسل بنیانگذار Grossmith، تصمیم گرفت که برند را بازخرید کند و با همکاری روجا داو، یکی از مشهورترین عطرسازان جهان، آن را دوباره زنده کند. در ابتدا، قصد داشتند که عطرهای اصلی را با استفاده از تحلیل فتوکروماتوگرافی از نمونه‌های قدیمی تجدید تولید کنند.

اما در سال ۲۰۰۸، سیمون بروک با یکی از خویشاوندان دوران که دفترچه‌های قدیمی حاوی ۳۰۰ فرمول عطر Grossmith را نجات داده بود، آشنا شد. این اتفاق باعث تغییر برنامه شد و آنها تصمیم گرفتند که با همکاری شرکت فرانسوی Robertet، عطرهای کلاسیک Grossmith را با حفظ فرمول‌های اصلی تولید کنند.

یکی از عطرهای محبوب Grossmith، عطر Phul-Nana است. این عطر در سال ۱۸۹۱ به بازار عرضه شد و به سرعت یکی از محبوب‌ترین عطرهای Grossmith شد. Phul-Nana یک عطر گلی شیرین است که با ترکیبی از گیاهان دارویی و گل‌ها ساخته شده است. این عطر به عنوان یک عطر زنانه اورینتال فوژر توصیف می‌شود.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن گروسمیت اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند گروسمیت را مشاهده نمایید.

لینکهای مفید

+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود
ناموجود