در حال نمایش 3 نتیجه

عطر ادکلن هرو گمبز

عطر ادکلن هرو گمبز | برند Herve Gambs Paris | قیمت و خرید

برند عطر ادکلن هرو گمبز (Herve Gambs Paris)
برند عطر ادکلن هرو گمبز (Herve Gambs Paris)
برندهرو گمبز
کشور مبدا برندفرانسه
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برند
سایت رسمی برندhervegambs.fr

برند عطر ادکلن هرو گمبز (Herve Gambs Paris)، فعالیت خود را به عنوان طراح داخلی و طراح گل شروع کرد. با توجه به رویکرد ادغام عناصر طبیعی در طراحی داخلی و مبلمان لوکس، مانند صندلی گندم و مبلمان گل رز، گسترش این روند به عطرهای خانگی و داخلی، پیشرفتی طبیعی بود. شمع‌ها و اسپری‌های اتاق سرانجام به تولید مجموعه‌ای از عطرهای شخصی منجر شدند.

در حال حاضر، هرو گمبز به طراحی گل، عطرهای لوکس منزل، شمع‌های تزئینی و عطرهای دارای مواد اولیه‌ی با کیفیت تولید فرانسه می‌پردازد. برند عطر ادکلن هرو گمبز (Herve Gambs Paris) یک برند معروف عطر و ادکلن است که در پاریس فعالیت می‌کند. این برند توسط هروه گامبس (Herve Gambs) تاسیس شده است.

هروه گامبس هنرمند طراح و عطرساز برند Herve Gambs Paris است. او در طول 25 سال گذشته در زمینه هنر و طراحی خود تجربه کسب کرده است. او با توسعه مجموعه‌های شخصی و شخصیتی درباره طبیعت جهان، الهامات خلاقیت خود را پرورش داده است.

هروه گامبس با ایجاد روند طراحی عطر گلی و توسعه مفهوم “نئونچر”، راهی جدید برای به دست آوردن طبیعت در زندگی شهری ما ایجاد کرده است. او همواره به عنوان یک مسافر بی‌قرار با زیبایی‌شناسی دقیق خود، با الهامات جدید روزانه خود تغذیه می‌شود. هنر عطر، طراحی و مد در کار او ترکیب می‌شوند تا مجموعه‌های منحصر به فردی از عطرهای هوت پرفومری را برملا کنند که از جهان طبیعی به ما حس‌های جدیدی از طریق بویایی ارائه می‌دهند. از سال 1989، برند Herve Gambs نمادی از لوکس، طبیعت و طراحی برجسته است.

برند عطر ادکلن هرو گمبز (Herve Gambs Paris) بیش از 20 عطر در پایه عطر خود دارد.  اولین عطر آن در سال 2013 ساخته شد و جدیدترین عطر آن مربوط به سال 2020 است. عطرساز که روی عطرها کار کرده است Herve Gambs است.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن هرو گمبز اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند هرو گمبز را مشاهده نمایید.

لینک‌های مفید

+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود