در حال نمایش 10 نتیجه

عطر ادکلن هوبیگانت

عطر ادکلن هوبیگانت | برند Houbigant | قیمت و خرید

عطر ادکلن هوبیگانت | Houbigant
عطر ادکلن هوبیگانت | Houbigant
برندهوبیگانت
کشور مبدا برندفرانسه
فعالیت اصلی برندعطر
شرکت مادر برندپریس گروپ
سایت رسمی برندhoubigant-parfum.com

برند عطر ادکلن هوبیگانت (Houbigant) از سال 1775 مشغول به فعالیت است و تنها خانه‌ی عطری است که در طی چهار قرن وجود داشته است. عطرسازان خانه‌ی هوبیگنت در طی این چهار قرن به کشف‌های پیشگامانه‌ای در فرمول عطرها دست یافته‌اند که موجب تحول دائمی در نحوه‌ی تولید عطرها شده‌اند.

اگر بگوییم عطرسازی مدرن امروزی بدون خانه‌ی هوبیگانت وجود نداشت، سخنی به گزاف نگفته‌ایم. فعالیت این خانه تنها با سبدی گل آغاز شد. روزی مردی جوان به نام ژان فرانسوا هوبیگانت در سال 1775، علامتی نقاشی شده از سبدی گل را در بالای مغازه‌ی کوچک خود در rue du خیابان فبورگ سن انوره‌ی پاریس آویزان کرد.

عطرهای او از همان ابتدا مورد توجه نجیب‌زادگان و خانواده‌ی سطلنتی قرار گرفتند.‌ هوبیگنت چگونگی عطر زدن به هواداران خود را به زنان عالی رتبه‌ی دربار ورسای آموخت تا پیامی عاشقانه به واسطه‌ی این رایحه‌ی خوش منتقل شود. ماری آنتوانت به هنگام اعدام توسط گیوتین در سال 1793، 3 ویال عطر هوبیگانت را در نیم‌تنه‌ی خود داشت تا به به او قدرت دهد.

خانه‌ی هوبیگانت در طول قرن‌ها به تولید کننده‌ی عطر دربارهای سلطنتی اروپا تبدیل شد. ملکه‌ی آینده‌ی فرانسه به نام جوزفین به دلیل علاقه‌ی گروهی از مردان و زنان جوان شیک («موسکادینز») به مشک به آن‌ها تعلق داشت، زیرا مشک، اسانس مورد علاقه‌ی جوزفین بود. عطرهای هوبیگانت در سال‌های فتح اروپا توسط ناپلئون در خزانه‌ی لشکرکشی‌های او قرار داشتند.

برند عطر ادکلن هوبیگانت (Houbigant) دارای بیش از 42 عطر در پایه رایحه خود است.  اولین عطر آن در سال 1882 ایجاد شد و جدیدترین عطر آن مربوط به سال 2023 است. عطرهای هوبیگن با همکاری عطرسازان Marcel Billot، Paul Parquet، Paul Schwing، Mathieu Nardin، Jacques Fleury، Raymond Kling، Luca Maffei، Jellen-Cellenaim ساخته شدند.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن هوبیگانت اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند هوبیگانت را مشاهده نمایید.

لینکهای مفید

+
ناموجود
+
ناموجود
+
ناموجود