در حال نمایش 4 نتیجه

عطر ادکلن جوزف دوکلوس

عطر ادکلن جوزف دوکلوس | برند Joseph Duclos | قیمت و خرید

عطر ادکلن جوزف دوکلوس | Joseph Duclos
عطر ادکلن جوزف دوکلوس
برندجوزف دوکلوس
کشور مبدا برندفرانسه
فعالیت اصلی برندکیف چرمی
شرکت مادر برند
سایت رسمی برندjosephduclos.com

برند عطر ادکلن جوزف دوکلوس (Joseph Duclos) یک برند معتبر در زمینه عطر و ادکلن است که توسط جوزف دوکلوس (Joseph Duclos)  تأسیس شده است. این برند با ترکیب عطرها و ادکلن‌های با کیفیت و منحصر به فرد، شهرتی جهانی کسب کرده است. عطرهای Joseph Duclos برای آقایان و خانم‌ها طراحی شده‌اند و انتخاب گسترده‌ای از رایحه‌ها و نت‌های مختلف را در اختیار دارند.

برند Joseph Duclos با همکاری بازیگر و عطرساز معروف Nathalie Feisthauer، چهار عطر متناسب با دسته‌بندی‌های مختلف محصولات چرمی خود را ایجاد کرده است. این عطرها تحت تأثیر چشمه‌های طبیعی Lectoure قرار گرفته‌اند و طبیعت و قدرت این آب‌های پر از زندگی را به تصویر می‌کشند.

برند فرانسوی جوزف دوکلو در تاریخ ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۱ در خیابان فوبورگ سنت اونور پاریس راه‌اندازی شد. چهار مجموعه کیف چرمی، کلاچ، لوازم چرمی کوچک و جواهرات این برند همراه با چهار عطر همنام ارائه شدند.

با عدم وجود جانشینان برای جوزف دوکلو، فعالیت کارخانه در سال ۱۸۵۰ متوقف شد. با این حال، کارخانه‌ی لکتور تا سال ۲۰۱۸ به عنوان یکی از آثار تاریخی شناخته شده بود و تا آن زمان، یک آثار مهم در شهر بود. اما در سال ۲۰۲۱، کارخانه بازیابی شد و به فعالیت خود ادامه داد.

در تاریخ ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۱، برند فرانسوی جوزف دوکلو در پاریس رونمایی شد. این برند چهار مجموعه‌ای از کیف چرمی، کلاچ، لوازم چرمی کوچک و جواهرات را به همراه چهار عطر همنام ارائه می‌کند.

مشتری گرامی برای خرید عطر و ادکلن جوزف دوکلوس اصلی با بهترین قیمت از فروشگاه ادکلن لیلیوم میتوانید در ادامه مطلب لیست عطرهای برند جوزف دوکلوس را مشاهده نمایید.

لینک‌های مرتبط

-8%
+
ناموجود
قیمت اصلی 2,850,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,615,000 تومان است.
+
ناموجود
+
ناموجود